poniedziałek, 19 października 2015

Makeup Revolution Amaing LipsticDzisiaj krótki post makijażowy. Chciałam wam zaprezentować dwie piękne pomadki od Makeup Revolution, które udało mi się upolować na Crack Fashion Festival w Krakowie.


Amazing Lipstick to seria, już chyba wszystkim znanych, pomadek, które w Polsce można kupić w cenie maksymalnie 5 zł. Do dziś nie wierzę, że takie pomadki można kupić w tak śmiesznej cenie, ponieważ w żadnym wypadku nie odzwierciedla ona jakości. Zdecydowanie należą one do jednych z moich ulubionych kosmetyków kolorowych, więc powolutku powiększam swoją kolekcję.

Dzisiaj pod lupę idą odcienie Anatomic Ruby oraz Reckless. Oczy zaświeciły mi się na widok tego drugiego, ale muszę przyznać, że chyba lepiej prezentuje się u mnie pierwszy. Jednak uważam, że oba są idealnymi kolorami na jesień. Zresztą zobaczcie same.


Anatomic Ruby


Reckless
Prezentowane pomadki bardzo gładko rozprowadzają się na ustach, wystarczy delikatne pociągnięcie. Mają świetne krycie i naprawdę piękny pigment. Z całego serca polecam wszystkim miłośniczkom czerwieni.

Yourpassion

5 komentarzy: