czwartek, 10 września 2015

Ciuch Party w Małej Czarnej
Dzisiaj przychodzę do was z krótką fotorelacją, ponieważ wczoraj miałam przyjemność po raz pierwszy uczestniczyć w "masowej" wymianie i sprzedaży ubrań. ;P

Ciuch Party, bo tak nazywało się to wydarzenie, to chyba pierwsze tego typu spotkanie w Tarnowie. Już wcześniej dużo razy słyszałam o takich akcjach, ale poza moim miastem. 


Organizatorem a zarazem miejscem w którym spotkały się dziewczyny była kawiarnia Mała Czarna. Urokliwe miejsce, urządzone w przytulnym klimacie. Niestety słabe światło trochę nam przeszkadzało i ograniczona ilość miejsc na pokazanie swoich fatałaszków. Ale kto by przypuszczał, że na spotkaniu pojawi się aż tyle dziewczyn. Sama byłam zdziwiona ogromem ubrań, które tam zobaczyłam.


Jak na pierwsze takie spotkanie, uważam, ze było całkiem w porządku. Dziękuje dziewczynom, które chętnie powymieniały się ze mną ubraniami i dodatkami. Miałam wrócić z pustą chociaż jedną torbą, a wyszło jak zawsze - zamiast dwóch przyniosłam trzy.

Dziękuje również pomysłodawczyniom za miło spędzony czas - już czekam na kolejne Ciuch Party!Są i one - pomysłodawczynie i świetne dziewczyny.
Patrycja i Ola. :)


Yourpassion

1 komentarz:

  1. Świetny pomysł z czymś takim sama chętnie wzięłabym udział w czymś takim :)

    OdpowiedzUsuń